Vážení rodiče,

od 31.5.2021 budeme mít kvůli rekonstrukci Mateřské školy přerušen provoz ve školní kuchyni.  Stravování máme zajištěno. Obědy nám budou vozit pracovníci obce z Gymnázia v Bílovci, svačinky budou paní kuchařky připravovat v kuchyni ve škole. Výše stravného pro děti se nemění.

Chtěla bych Vás ale poprosit, abyste v případě potřeby své děti odhlašovali včas. A to nejpozději do 11.30 hodin na další den, abych já stihla nahlásit počty porcí do 12.00 hodin.

V případě prvního dne nepřítomnosti dítěte si samozřejmě můžete oběd vyzvednout.

Děkuji za pochopení

Lenka Rakosová

vedoucí školní jídelny

Jak na dětskou nimravku.pdf