Přezápisová schůzka

Předzápisová schůzka k zápisu do 1. ročníku se uskuteční 14. března 2024 v 15:30 hodin v budobě MŠ.

Den otevřených dveří v ZŠ

Ve čvrtek 21. března 2024 od 7 do 16 hodin můžete navštívit naší základní školu. Můžete si prohlédnout vybavení učeben, školní družiny, tělocvičny, jídelny, zúčastnit se výuky, zavzpomínát si na svá školní léta.

Jarní školička pro předškoláčky

Zveme rodiče s dětmi předškoláků 26. března v 15:30 hodin vyzkoušet si zábavnou výuku v naší základní škole.

Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání

pro školní rok 2024/2025

Možnosti podání žádosti:

• do datové schránky školy - cydmium, od 1. dubna do 30. dubna
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem na emailovou adresu: , od 1. dubna do 30. dubna
  • poštou – obálka s doručenkou, od 1. dubna do 30. dubna
  • osobním podáním v ZŠ: 18. dubna v 15 hodin

Podklady k zápisu:

• žádost o přijetí k základnímu vzdělávání
  • v případě odkladu – žádost o odklad povinné školní docházky, doporučující posouzení odložení školní docházky školským poradenským zařízením a doporučující posouzení odložení školní docházky odborným lékařem nebo klinickým psychologem
  • rodný list dítěte (při dálkovém způsobu podání postačí kopie rodného listu)
  • občanský průkaz zákonného zástupce – při osobním podání
  • oprávnění k zastupování (zastupuje-li dítě jiná osoba než zákonný zástupce), více na: zakladni-skola/zapis-do-1-rocniku-1/

Lyžařský výcvik - Vaňkův kopec

Lyžařský výcvik.ppsm (15.72 MB)

Aktuality ZŠ

Okrskové kolo recitační soutěže  3

Okrskové kolo recitační soutěže

Nejlepší recitátoři naší školy se zúčastnili okrskového kola recitační soutěže, které se konalo 19.3. v Galerii Monami v Bílovci. Přestože konkurence byla veliká, v kategorii mladších žáků se umístila naše Stela Robová na 1. místě a postoupila do okresního kola v Novém Jičíně. Gratulujeme!!!

Návštěva letiště v Mošnově 1

Návštěva letiště v Mošnově

29.2. navštívili žáci 2.-5.třídy letiště v Mošnově. Prohlédli jsme si vnitřní prostory letiště, dověděli jsme se, jak probíhá odbavování cestujících a nakonec jsme zavítali k hasičům, kteří mají svoji základnu přímo na letišti.

Lyžařský kurz na Vaňkově kopci 1

Lyžařský kurz na Vaňkově kopci

12.-16.2. se zájemci z řad naší ZŠ a MŠ zúčastnili odpoledního lyžařského kurzu. Sněhové podmínky nebyly ideální, ale počasí bylo celkem fajn. Děti se naučily základům tohoto krásného sportu nebo pilovaly to, co už uměly.

Jíme zdravě 4

Jíme zdravě

Děti z 2. a 3. třídy se v hodině pracovních činností učily správnému stolování a chování u stolu. Na třeťáky pak čekal těžší úkol. Připravit zdravou a chutnou svačinku pro své kamarády-z mléka, tvarohu, pudingu a jahod. Společně pak pro spolužáky připravili zdravou ,,mlsku."

02.01.2024

Vánoce ve třídě 1

Vánoce ve třídě

Poslední školní den v roce 2023 trávily děti ve svých třídách. Hrály hry, mlsaly domácí cukroví, dívaly se na pohádky, zpívaly koledy a vzájemně se potěšily drobnými dárky.

Kalendář akcí ZŠ

Aktuality MŠ

Návštěva knihovny

Ve středu 6.3. jsme se s Myškami vydali do knihovny v obci. Paní knihovnice nám velmi ochotně ukazovala dětské knihy a také jsme si jich spoustu prohlédli. :)